Z ostatniej chwili

Inauguracja sezonu speedrowerowego w Częstochowie

2020-06-15 11:58:45 informacje
img

W niedzielne popołudnie na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a rozegrano II rundę Drużynowych Mistrzostw I Ligi Okręgu Południowego oraz Puchar Okręgu Południowego Juniorów. W obu zawodach bardzo dobrze spisali się speedrowerzyści spod Jasnej Góry. 

II runda Drużynowych Mistrzostw I Ligi Okręgu Południowego padła łupem Lwów Avia Częstochowa. Podopieczni Tomasza Pokorskiego wywalczyli 59 punktów, drugie miejsce zajął Strażak Mikołów z 54 punktami, a na trzecim stopniu podium stanęła Victoria Poczesna z dorobkiem 50 pkt.

Wyniki

Lwy Avia Częstochowa:  59
M. Gabor (4, -, 2*, 1*) 7+2 pkt
K. Deska (3*. -, -, -) 3+1 pkt
N. Mlek (3*, 1, 4, 3*) 11+2 pkt
M. Złotnicki (4, 4, 4, 4) 16 pkt
T. Włodarczyk (0, -, 2,-) 2 pkt
S. Paruzel (4, 3, 3*, 3*) 13+2 pkt
M. Radomski (4) 4 pkt
B. Pawlik (3*) 3+1 pkt

Strażak Mikołów: 54
K. Bielaczek (3*, 3, 4, 4) 14+1 pkt
D. Pacek (4, 2*, 1*, 0) 7+1 pkt
M. Pacek (3*, 2*, 3*, 4) 12+3 pkt
D. Żaba (4, 4, 2, 2) 12 pkt
D. Rzepka (3, 2, 2, 2) 9 pkt 

Victoria Poczesna: 50
A. Hamara (1*, 3, 1, 1) 6+1 pkt
A. Dudek (2, 1*, -, 2) 5+1 pkt
D. Natoński (2*, 4, 3*, 4, 3*) 16+3 pkt
J. Knapiński (2*, 3*, 4, 4) 13+2 pkt
W. Kuziorowsicz (2, 1) 3 pkt
E. Krakowian (3, 4) 7 pkt 

TPD Kalety: 48
B. Charbich (2, 1, -, 2) 5 pkt
A. Pisarek (1*, 2, 3, 1*) 7+2 pkt
D. Bas (4, 4, 4, 3, 3*) 18+1 pkt
K. Mazur (1, 1, 2*, 1) 5+1 pkt
P. Kuder (4, 1, 4, 4) 13 pkt
A. Mazur (ns) ns

Lwy Krasnale Częstochowa: 36
I. Ćwiek (1*, -, -, -) 1+1 pkt
S. Charbich (2, 2,-, -) 4 pkt
I. Czajkowski (1*, 2, 0) 3+1 pkt
M. Mączka (2, 1*, 1, 2) 6+1 pkt
F. Łysakowski (-, 1*,-,-) 1*1 pkt
K. Dembczyk (3,3, 2*,3) 11+1 pkt
J. Wybraniec (2*, 3, 3, 1) 9+1 pkt
O. Wajs (1*) 1+1 pkt


Zaraz po zakończeniu rywalizacji w II rundzie Drużynowych Mistrzostw I Ligi Okręgu Południowego
na starcie stanęli juniorzy, którzy rywalizowali o Puchar Okręgu Południowego Juniorów.  Puchar zdobył zawodnik Lwów Avia Częstochowa Marcel Gabor, który w biegu finałowym pokonał Patryka Bielaczek, Igora Orłowskiego oraz Marcela Krzykowskiego.

 

Wyniki

1. M. Gabor (4, 4, 4, 3) 15 pkt + 4 pkt
2. P. Bielaczek (4, 4, 3, 4) 15 pkt + 3 pkt
3. I. Orłowski (3, 3, 4, 4) 14 pkt + 2 pkt
4. M. Krzykowski (4, 4, 4, 4) 16 pkt + 1 pkt
5. K. Dembczyk (2, 4, 4, 3) 13 pkt
5. J. Wybraniec (4, 3, 2, 4) 13 pkt
7. J. Jajeśniak (3, 4, 2, 3) 12 pkt
8.M. Mączka (4, 2, 3, 2) 11 pkt
9. J. Deska (2, 2, 3, 3) 10 pkt
9. P. Lukas (2, 3, 3, 2) 10 pkt
11. A. Hamara (1, 2, 2, 4) 9 pkt
11. I. Czajkowski (1, 2, 4, 2) 9 pkt
11. F. Łysakowski (3, 2, 3, 1) 9 pkt
14. S. Charbich (3, 3, 1, 1) 8 pkt
14. B. Charbich (3, 3, 1, 1) 8 pkt
16. K. Mazur (1, 1, 2, 3) 7 pkt
17. O. Wajs (2, 1, 2, 1 ) 6 pkt
17. A. Mazur (2, 1, 1, 2) 6 pkt
19. I. Ćwiek (1, 1, 1, 2) 5 pkt
 

21. czerwca w ramach I rundy CS Superligii Lwy Avia Częstochowa na wyjeździe rozegrają, aż dwa spotkania. Najpierw Lwy zmierzą się z TSŻ Toruń, a następnie rywalem częstochowian będzie Drwęcą Kaszczorek.

 

Page generated in 0.0144 seconds.