Z ostatniej chwili

Kierował bez uprawnień i miał narkotyki

2018-11-27 14:11:32 informacje
img

Myszkowscy policjanci z zespołu ds. nieletnich zatrzymali mężczyznę, który kierował renaultem clio. Podczas kontroli drogowej okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania i miał przy sobie marihuanę - informuje myszkowska Policja.
Policjanci z zespołu ds. nieletnich w Myszkowie na ul. Jana Pawła II zatrzymali do kontroli kierującego renaultem clio. Z uzyskanej informacji wynikało, że kierowca może posiadać przy sobie substancję zabronioną. 21-letni mieszkaniec gminy Koziegowy na widok policjantów zaczął się zachowywać nerwowo. Jak się okazało, nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto policjanci po krótkiej rozmowie zaczęli podejrzewać, że kierujący faktycznie może posiadać przy sobie narkotyki. W czasie policyjnej kontroli przy kierującym ujawniono foliowe zawiniątko z suszem. Badanie przeprowadzone w komendzie wykazało, że zabezpieczony środek to marihuana.
Mężczyzna został zatrzymany. W jego mieszkaniu podczas przeszukania stróże prawa znaleźli kolejne porcje tego narkotyku. Z zabezpieczonego suszu można było uzyskać 16 „działek” dilerskich. 
Podczas przesłuchania 21-latek przyznał się do posiadania narkotyków. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia, a za jazdę bez uprawnień policjanci ukarali go mandatem w wysokości 500 zł.

Page generated in 0.0316 seconds.