Z ostatniej chwili

Kierowco - skontroluj bezpłatnie światła w swoim samochodzie

2019-10-29 15:57:36 informacje
img

Kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach na Stacji Kontroli Pojazdów Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Sikorskiego 82/94 w środę 30  października w godz. 10.00 – 12.00. Możliwość ta zostanie stworzona w ramach akcji „Twoje światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Warto z niej skorzystać, bowiem tylko prawidłowe ustawienie świateł i właściwe korzystanie z nich uczyni nas widocznym dla innych.

Ogólnopolska akcja ma zwrócić uwagę na właściwie oświetlenie pojazdów i jego wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. 

Ponownie szansa na bezpłatnie sprawdzenie świateł w swoich pojazdach na wybranych stacjach diagnostycznych nadarzy się 15 listopada.

Udział w tym projekcie zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszone w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów. W akcję włączyła się również firma Neptis S.A, operator popularnego wśród kierowców komunikatora YANOSIK. Użytkownicy tej aplikacji będą mogli w łatwy sposób zobaczyć, gdzie w okolicy można za darmo sprawdzić światła.

Częstochowscy policjanci zachęcają do skorzystania ze specjalnej oferty stacji kontroli pojazdów:

1. Stacja Kontroli Pojazdów Ochotniczej Straży Pożarnej w dzielnicy Parkitka przy ul. Sikorskiego 82/94 w Częstochowie.

30 października w godzinach 10.00 – 12.00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić tam i ustawić światła w swoich pojazdach.

2. Stacja Kontroli Pojazdów przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, ul. Hallera 1 w Częstochowie.

15 listopada w godzinach 10.00 – 12.00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić tam i ustawić światła w swoich pojazdach.

 

Page generated in 0.0148 seconds.