Z ostatniej chwili

Kolejne narkotyki zabezpieczone przez kryminalnych

2021-10-22 12:59:02 informacje
img

Policjanci z częstochowskiej komendy zatrzymali parę w wieku 25 i 26 lat, która w swoim mieszkaniu hodowała konopie indyjskie. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli jeszcze metamfetaminę i marihuanę. Decyzją sądu zostali objęci policyjnym dozorem. Grozi im do 8 lat więzienia – informuje częstochowska Policja.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców wpadli na trop 25-letniego mieszkańca Częstochowy, który wspólnie z 26-letnią partnerką uprawiał konopie indyjskie.

Nieumundurowany patrol zatrzymał ich pojazd do kontroli w ubiegłą sobotę. Kobieta w torebce miała prawie 10 działek dilerskich metamfetaminy i marihuanę. Jej partner posiadał przy sobie kilka porcji metamfetaminy. Policjanci wspólnie z zatrzymanymi pojechali do ich mieszkania, gdzie znaleźli doniczki z krzakami konopi indyjskich oraz torebkę wypełnioną zielonym suszem. Z wyhodowanych krzewów można było uzyskać prawie 350 porcji dilerskich marihuany.

Para, która zajmowała się produkcją marihuany, została objęta policyjnym dozorem. Za uprawę, mogącą dostarczyć znacznej ilości ziela konopi innych niż włókniste, grozi im teraz do 8 lat więzienia.

Fot. Materiały Policji

 

Page generated in 0.0155 seconds.