Z ostatniej chwili

Kompletnie pijany i na zakazie wjechał do rowu

2018-10-01 15:03:22 informacje
img

Myszkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uczestniczyli w zdarzeniu drogowym. Obaj byli upojeni alkoholem i na początku żaden nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Gdy wytrzeźwieli w policyjnym areszcie, wszystko wyszło na jaw... - informuje myszkowska Policja.
Do zdarzenia doszło w czwartek 28 września po godz. 11.00 na ul. Koziegłowskiej w Myszkowie. Policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce, zastali rozbity pojazd w rowie, a przy nim dwóch kompletnie pijanych mężczyzn. Obaj oskarżali siebie nawzajem o kierowanie tym pojazdem. Zarówno 51-latek, jak i jego 29-letni kolega nie przyznawali się do winy. Starszy miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a młodszy ponad 3,5 promila w wydychanym powietrzu. Obaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia. 
Po wytrzeźwieniu szybko wyszło na jaw, że sprawcą kolizji drogowej jest 29-latek z gminy Niegowa. Jak się okazało, nieodpowiedzialny mężczyzna w takim stanie usiadł za kółkiem, mimo że obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W piątek został przesłuchany i przyznał się do winy. Za to, co zrobił, oprócz wysokiej grzywny, grozi mu nawet 3 lata za kratami. 
Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.0279 seconds.