Z ostatniej chwili

Koncerty i kino na leżakach w ten weekend

2024-06-21 11:51:51 informacje
img

Zbliża się imprezowy weekend w plenerze – będzie muzycznie i filmowo. W trzech lokalizacjach (Raków, Błeszno, pl. Biegańskiego) odbędą się pikniki, których organizację przegłosowano w Budżecie Obywatelskim – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Już dzisiaj, w piątek 21 czerwca kolejna odsłona „Kina na leżakach”, tym razem na terenie OSP Błeszno. Przed projekcją filmu „Baby BOOM czyli Kogel Mogel 5” odbędzie się tradycyjny piknik rodzinny. W programie znajdą się m.in. animacje dla dzieci, porady zdrowotne oraz nauka pierwszej pomocy. Bezpłatny seans na świeżym powietrzu rozpocznie się tuż po zapadnięciu zmroku, czyli około godz. 21.00.

W sobotę 22 czerwca piknik przeniesie się do dzielnicy Raków. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 17 zostanie wyświetlony film „Miłość jak miód”. Przed projekcją filmu zaplanowano piknik dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji mieszkanek i mieszkańców będą strefy: animacji dla najmłodszych, gastronomiczna, chillu, zdrowia, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Start od godz. 15.00. Podczas imprezy będzie można m.in. zmierzyć ciśnienie lub cukier, skorzystać z porad dietetycznych i treningowych oraz wziąć udział w konkursach.
Niedziela to już zabawa w Śródmieściu. Pl. Biegańskiego ożywią występy zespołów m.in. ZRANO czy FADOO. Kilka stref będzie wydzielonych: dla najmłodszych, pod gastronomię, chill i zdrowie. Nie zabraknie konkursów. W niedzielę również piknik zacznie się od godz. 15.00. Wieczór dopełni bezpłatny seans na świeżym powietrzu. W ramach „Kina na leżakach” będzie można obejrzeć film „Alibi.com 2” (projekcja około godz. 21.00).

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0183 seconds.