Z ostatniej chwili

Koncerty i spis powszechny w parku

2021-07-30 11:55:55 informacje
img

W sobotę 31 lipca do parku im. Staszica zawitają festiwalowe atrakcje. Będą strefy zdrowia, animacji i chillu, a na mieszkanki i mieszkańców, którzy jeszcze się nie spisali, czekać będą przedstawiciele Miejskiego Biura Spisowego – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Organizatory festiwalu w ramach Budżetu Obywatelskiego tym razem w dzielnicy Podjasnogórskiej  zachęcają częstochowian i częstochowianki do aktywnego uczestnictwa bogatym i różnorodnym programem. Podczas festiwalu będzie można spisać się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego, zmierzyć ciśnienie i poziom cukru, skorzystać z porad dietetycznych i treningowych, uzyskać informacje na temat szczepień oraz wziąć udział w licznych konkursach. Zaplanowano koncerty Amelii Cierpiał, grupy Cacana Mania, Witkowskiego i Orkiestry Dętej OSP Dźbów, a także strefę animacji dla najmłodszych. Strefa chillu zapewnia wygodne leżaki i potrawy z grilla.

Wstęp na imprezę i wszystkie atrakcje – bezpłatne.                                                              

Start o godz. 14.00.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 potrwa do 30 września, a jego podstawową metodą jest internetowy samospis. Odbywa się on poprzez stronę https://spis.gov.pl/ za pośrednictwem formularza spisowego. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Page generated in 0.0306 seconds.