Z ostatniej chwili

Konkurs na najładniejszą działkę

2020-07-24 12:44:45 informacje
img

Do 18 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do miejskiego konkursu na najładniejszą działkę ROD w Częstochowie. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Konkurs ma m.in. uwrażliwiać mieszkanki i mieszkańców miasta na kwestie estetyki terenów rekreacyjnych oraz stan środowiska naturalnego, promować postawy proekologiczne oraz aktywny wypoczynek w plenerze.

Do konkursu mogą się zgłaszać ROD podlegające Polskiemu Związkowi Działkowców – Okręgowemu Związkowi Działkowców w Częstochowie. Zarządy Rodzinnych Ogrodów Działkowych mogą zgłaszać po trzech kandydatów z podległych im ROD.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z 2-3 fotografiami (w formacie 10x15) każdego zgłoszonego ogródka należy złożyć do 18 sierpnia w siedzibie Zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców w Częstochowie przy ul. Bór 201.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne: 1000 zł (brutto) za I miejsce, 800 zł (brutto) za II i 600 zł (brutto) za III.

Wyniki konkursu i wręczenie nagród odbędą się podczas 28. Dni Częstochowy.

Organizatorem konkursu „Najładniejsza działka Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Częstochowie 2020” jest, w imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta.

Formularz karty zgłoszeniowej można dostać w  siedzibie Zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców w Częstochowie.

 

Na zdjęciu: Najładniejszy ogródek działkowy w 2017 roku (ROD „Wodnik” przy ul. Mirowskiej)

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

 

Page generated in 0.0145 seconds.