Z ostatniej chwili

Konkurs plastyczny „Bawmy się razem”

2018-10-01 16:12:19 informacje
img

Konkurs ma sprzyjać integracji osób z niepełnosprawnością, odwołując się do takich wartości jak przyjaźń, empatia, tolerancja i szacunek.
Prace konkursowe – rysunki, prace malarskie lub kolaże – powinny mieć format A4. Oceniane będą ich wartość estetyczna i merytoryczna, czyli związana z tematyką konkursu. Prace należy przesłać do 16 października na adres Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, ul. Jasnogórska 36, 42-202 Częstochowa.
Nagrody zostaną rozdane 23 października podczas Dni Otwartych w Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie. Będzie można wtedy także zwiedzić placówkę oraz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji u psychologa, pedagoga, oligofrenopedagoga, logopedy czy fizjoterapeuty. Odbędą się również zajęcia pokazowe dogoterapii i muzykoterapii.
Szczegółowy regulamin konkursu jest do pobrania na stronie http://mops.czestochowa.pl/mops2/aktualnosci/zapraszamy-czestochowskie-przedszkolaki-do-udzialu-w-konkursie-plastycznym
Działające w strukturach MOPS Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie jest jednostką świadczącą pomoc dzieciom (szczególnie do 10 roku życia), z rozmaitymi problemami rozwojowymi, a także ich rodzicom. Obszar działań Centrum to m.in. konsultacje i terapie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne.

Page generated in 0.0306 seconds.