Z ostatniej chwili

Kontrolowane Gadu Gadu

2018-10-24 17:53:23 informacje
img

Tym razem gośćmi młodzieży tej szkoły byli Roman Kryst i Jan Szyma -  osobistości dobrze znane w Częstochowie, od lat pracujący społecznie dla dobra i na rzecz  społeczeństwa w pozarządowym sektorze. 
- Spotkania młodzieży z ciekawymi osobistościami świata kultury, biznesu są wspaniałą inicjatywą. Są bardzo spontaniczne, młodzież może zadać swoim rozmówcom każde pytanie i proszę mi wierzyć - śmieje się Roman Kryst - że to robi. Po tym spotkaniu, z pytaniami o moją pasję, życie, którym ta pasja kieruje, oraz o to, jak radzę sobie z codziennym pokonywaniem trudności, by móc realizować swoje zamiary i cele stwierdzam, że mamy wspaniałych młodych ludzi, bardzo zdyscyplinowanych, umiejących się wspaniale zachować, a jednocześnie odważnych, jasno precyzujących swoje myśli, zadających pytania z szacunkiem dla rozmówcy. Po spotkaniu z tak wspaniałą młodzieżą umocniłem się w przekonaniu, że to, co robię, ma jednak sens, jest zauważane i doceniane w moim mieście, a taka ocena od młodego pokolenia daje dużo satysfakcji. 
Zgodnie z tradycją tych spotkań goście: Jan Szyma i Roman Kryst odcisnęli swoje dłonie do „Szkolnej Alei Gwiazd” oraz zostawili pamiątki na licytację. 
Roman Kryst odznaczył dyrektora szkoły mgr. Macieja Trzmiela nadawaną przez siebie odznaką - akordeonem, za bycie wspaniałym „Dyrygentem” tak dużej „Orkiestry”, jaką jest społeczność szkoły. 
Grażyna Łoś-Kryst 

Page generated in 0.0435 seconds.