Podobnie jak przed miesiącem, przy rekordowej frekwencji, padł rekord pod względem występujących – zaprezentowało się 25 osób! Specjalnie na imprezę przyjechali uczestnicy z Krakowa i Warszawy!
Jury w składzie: Janusz Pawlikowski, Tomasz Florczyk, Piotr Gabryelski i Anita Grobelak postanowiło podzielić nagrodę główną między Anastazję Migoń (wiersz „Kontrast”) i Agatę Hapunik („Kołowrotek”). Wyróżniono Dominikę Miedzińską-Golczyk („W starym domu”) i Pawła Łowickiego („Mając 23 lata…”). Nagroda publiczności zdecydowaną większością głosów trafiła do Jerzego Rychlewicza („Poezja”). Maciej Skalik („Jaiebe”) otrzymał nagrodę od Magazynu Muzyczny Heart and Soul, Antonina Kupisiewicz („Zgubiłam swój klimat”) od Beatakomentuje, Katarzyna Dędek („Dysocjacja”) od prowadzącego spotkanie Artura Bratka.
Na zdjęciu: Artur Bratek prezentuje jedną z turniejowych nagród
Fot. Piotr Karoński