Z ostatniej chwili

Lokale użytkowe znalazły najemców

2019-08-21 09:06:05 informacje
img

Zakończył się przetarg na wynajem pięciu lokali użytkowych i garaży w Częstochowie. Przedsiębiorcy zagospodarują pomieszczenia o powierzchni od 8,5 do niemal 65 m kw. - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Zgodnie z przetargiem 5 lokali użytkowych zostanie przeznaczonych na działalność handlową i usługową, a także gastronomiczną.
W lokalu przy al. Niepodległości 12 o powierzchni nieco ponad 27 m kw. biuro handlowe. 30-metrowy lokal przy ul. Nowowiejskiego 4 zostanie wykorzystany jako magazyn salonu ślubnego. Jeśli oferent, który wygrał przetarg, nie podpisze umowy najmu, wówczas na miejscu powstanie biuro/magazyn. W największym ze wszystkich, niemal 65-metrowym pomieszczeniu przy ul. Ogińskiego 10 prowadzona będzie działalność handlowa. Tu również, jeśli oferent, który wygrał przetarg, nie podpisze umowy najmu, wówczas na miejscu prowadzona będzie inna działalność – w tym przypadku usługowa. Przeznaczeniem ostatniego, 42,5-metrowego lokalu przy ul. Warszawskiej 349 będzie gastronomia, a dokładniej kuchnia orientalna.
W zależności od lokalizacji, wielkości powierzchni użytkowej czy atrakcyjności lokalu, stawka czynszu za 1 m kw. w przypadku lokali użytkowych wyniosła od 10 do niemal 30 zł.

Page generated in 0.0278 seconds.