Z ostatniej chwili

Lutowe śniadanie z przedsiębiorcami

2019-02-04 13:38:22 informacje
img

„Motywacja w biznesie” - to temat kolejnego spotkania z przedsiębiorcami, organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Odbędzie się w Parku  Przemysłowo-Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121) w czwartek, 7 lutego. Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.
Szkolenie z elementami warsztatów poprowadzi Justyna Królak, kierownik Referatu Kadr Urzędu Miasta Częstochowy, a jego tematem będzie:
1. Motywacja w polskich realiach rynku pracy
2. „Kij i marchewka” jako przeżytek w motywowaniu do pracy
3. Motywacja wewnętrzna jako narzędzie skutecznego rozwoju przedsiębiorstw
Justyna Królak, jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Częstochowskiej w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz z zakresu Administracji w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Posiada blisko 20-letnie doświadczenie w pracy w administracji samorządowej; specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy oraz treningach menedżerskich.
Podczas spotkania Piotr Urbaniak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy przedstawi informację o dostępnych instrumentach rynku pracy w 2019 r.
Po spotkaniu, o godz. 10.30, w sali nr 3 Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego rozpocznie się seminarium dla częstochowskich firm rodzinnych – „Praktyczne podejście do budowy i trwałości Lokalnego Biznesu Rodzinnego - sukcesja, zarządzanie polityką Miasta”.
Udział jest bezpłatny. Zainteresowani uczestnictwem proszeni są o rejestrację do 6 lutego za pomocą formularza na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego: www.arr.czestochowa.pl  w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami”.

Osobą do kontaktu jest Olga Przybylik (ARR). Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Page generated in 0.029 seconds.