Z ostatniej chwili

Mamy Niepodległą - wyślij darmową kartkę

2019-11-08 10:46:53 informacje
img

Częstochowianki i częstochowianie będą mogli wysłać do znajomych i bliskich życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Specjalnie na tę okazję wydrukowanepocztówki będzie można otrzymać od 9 listopada w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Częstochowa kolejny raz włączyła się w akcję „Mamy Niepodległą” organizowaną przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Aby wziąć w niej udział, wystarczy odwiedzić siedzibę MCIT (III Aleja 65), wziąć darmową pocztówkę z nadrukowanym znaczkiem, wypełnić ją życzeniami i przesłać bliskim z dowolnego punktu pocztowego lub wrzucić do specjalnie przygotowanej urny (wysyłka bezpłatna, liczba pocztówek ograniczona).

Organizatorzy akcji liczą, że dzięki temu mieszkanki i mieszkańcy jeszcze bardziej zaangażują się w miejskie obchody odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tematem tegorocznej edycji są „Prawa obywatelskie i reformy socjalne z przełomu lat 1918 i 1919”.

Pocztówki będzie można odbierać od 9 do 17 listopada, w godzinach pracy Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej: poniedziałek – sobota 9.00-17.00.

Page generated in 0.0352 seconds.