Z ostatniej chwili

Marka Wawel na Dzień Matki

2019-05-24 13:00:58 informacje
img

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Dzięki marce Wawel ten czas może być naprawdę słodki. Co wybierzesz, by zachwycić swoją Mamę i osłodzić jej dzień? Kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, ponadczasową Danusię, a może Czekolady Wawel Premium w nowej odsłonie wizualnej i smakowej? W ofercie Wawel są też inne słodkości odpowiednie na prezent – metalowe puszki z ozdobną banderolą „Dla Ciebie”, duże czekolady z kostkami w formie całusów o smaku Stracciatella i Chrupiący Kokos oraz wyjątkowe zestawy słodyczy dostępne online na www.slodkiwawel.pl.  

Święto wszystkich Mam to idealna okazja, by wyrazić im wdzięczność i złożyć najlepsze życzenia. Do życzeń warto dołączyć coś słodkiego – by jeszcze bardziej umilić Mamie ten dzień i sprawić jej wyjątkową przyjemność. Można np. Sięgnąć po kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki – dostępne w różnych formach podania, od niedawna także w formie nowych eleganckich bombonierek, lub po Czekolady Wawel Premium w nowej odsłonie, które zachwycają nie tylko eleganckim designem opakowań, ale także jeszcze bardziej aksamitną konsystencją, uzyskaną dzięki dłuższemu procesowi konszowania. Który z 5 klasycznych smaków wybierzesz dla swojej Mamy? Do wyboru: Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa, Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, a także dwa najnowsze warianty: Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa.

Na słodki prezent sprawdzą się też inne produkty z oferty Wawel – np. słodkości w praktycznych metalowych puszkach z ozdobną banderolą „Dla Ciebie” czy duże czekolady z tabliczką w kształcie słodkich całusów, które ucieszą każdą miłośniczkę słodyczy – dwa idealne na tę okazję smaki to Stracciatella i Chrupiący Kokos. Warto odkryć również sklep online slodkiwawel.pl, który umożliwia klientom zakup słodyczy w zestawach i na wagę – z dostawą do domu. Znajdziemy tam specjalne oferty stworzone z myślą o wyjątkowych okazjach, a wybrany zestaw można zadedykować bliskiej osobie. Elegancką kompozycję słodkości z Wawelu na Dzień Matki tworzy bombonierka czekoladek Malaga ze specjalną okazjonalną nakładką, torebka Mieszanki Krakowskiej, czekolada Premium z kokosem, czekolada Jagodowa oraz konfitura wiśniowa. Ten specjalnie skomponowany zestaw bez wątpienia skradnie serce i podniebienie każdej Mamy, która wie, co dobre.  

 

Page generated in 0.0303 seconds.