Z ostatniej chwili

Mecz pełen gwiazd: ONICO – ZAKSA

2019-03-28 11:26:13 informacje
img

Dwa zespoły-giganci siatkarskiej PlusLigi – ONICO Warszawa i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w piątek 29 marca zmierzą się w Hali Sportowej Częstochowa.
ONICO Warszawa i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to do tej pory dwie najlepsze drużyny PlusLigi, już niedługo powalczą o medale. W przerwie od rozgrywek – między fazą zasadniczą PlusLigi a półfinałami play-offów – zmierzą się ze sobą podczas sparingu właśnie w naszym mieście.
Dodatkową zachętą dla kibicek i kibiców powinien być fakt, że na parkiecie będzie można zobaczyć w sumie aż 7 mistrzów świata. Po stronie ONICO będą to: Andrzej Wrona, Bartosz Kurek, Bartosz Kwolek i Damian Wojtaszek, zaś w zespole ZAKSY: Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka oraz Paweł Zatorski. Do tej siódemki trzeba doliczyć także trenera stołecznego zespołu Stéphane’a Antigę, który w 2014 r. poprowadził biało-czerwonych do złotego medalu.
Na trybunach Hali Sportowej Częstochowa warto pojawić się także po to, aby sprawdzić, w jakiej formie są kandydaci do reprezentacji Polski. Tuż przed nią bowiem ważne turnieje – choćby eliminacje do igrzysk olimpijskich 2020 w Tokio czy mistrzostwa Europy.
Mecz rozpocznie się o godz. 19.00. Wejściówki (w cenach 15 i 30 zł) można kupić poprzez stronę bilety.onicowarszawa.pl

Page generated in 0.0728 seconds.