Z ostatniej chwili

Miał ponad 4 promile

2018-11-13 13:58:32 informacje
img

Policjant z Komisariatu Policji w Koniecpolu w czasie wolnym od służby zareagował natychmiast, kiedy został powiadomiony przez kolegę, że kierowca samochodu BMW porusza się całą szerokością jezdni. Sierż. Kamil Rak bez wahania ruszył za nim i zatrzymał nieodpowiedzialnego kierowcę, który miał ponad cztery promile alkoholu - informuje częstochowska Policja.
Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Koniecpolu sierż. Kamil Rak miał wolne, kiedy po południu w piątek 9 listopada został poinformowany przez  kolegę, że jedzie on za kierującym BMW, który jeździ całą szerokością jezdni. Wszystko wskazywało, że kierowca BMW może być pod wpływem alkoholu. Policjant ruszył natychmiast w rejon zgłoszenia. Razem z kolegą zajechali mężczyźnie drogę, uniemożliwiając tym samym dalszą jazdę. Policjant odebrał kluczyki i powiadomił patrol, który przyjechał na miejsce i sprawdził stan trzeźwości kierującego. 
Badanie wykazało, że 51-letni mieszkaniec gminy Koniecpol miał ponad cztery promile alkoholu w organizmie. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Page generated in 0.0326 seconds.