Z ostatniej chwili

Miejski żłobek do przebudowy

2019-02-07 18:06:55 informacje
img

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę budynku Żłobka Miejskiego przy al. Armii Krajowej 66a. Inwestycja ma przed wszystkim dostosować go do obecnych standardów przeciwpożarowych - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Zakres prac w Żłobku Miejskim obejmie m.in. roboty rozbiórkowe, wyburzeniowe, demontażowe, murarskie i tynkarskie. Podłogi i posadzki będą wymienione, zamontowane zostaną ścianki działowe i sufity podwieszane. W planach jest też montaż klap dymowych na klatkach schodowych i wymiana kabiny windy towarowej.
Wybrany w postępowaniu przetargowym wykonawca  zobowiąże się także do malowania ścian i sufitów, ułożenia nowego pokrycia dachu z papy termozgrzewalnej, ułożenia płytek ceramicznych, wykonania instalacji elektrycznych, teletechnicznych, sanitarnych i instalacji gazowej (wraz z kotłownią). Na koniec wymienionych zostanie część urządzeń, osprzętu i mebli.
Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 27 lutego, do godz. 9.30 w Biurze Obsługi Interesanta (stanowisko Wydziału Nadzoru i Administracji), na parterze budynku Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13.
Jeżeli przetarg zostanie rozstrzygnięty, a umowa podpisana, inwestycja powinna zostać zrealizowana do końca sierpnia 2020 r.
Harmonogram realizacji inwestycji został tak zaplanowany, żeby zasadnicze roboty budowlane były wykonywane w czasie tegorocznych i przyszłorocznych wakacji (wówczas dzieci w miejskim żłobku jest dużo mniej i można będzie je czasowo przenieść do filii przy ul. Sportowej).
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0294 seconds.