Z ostatniej chwili

Mieli narkotyki

2020-09-15 13:13:14 informacje
img

Policjanci z Kłomnic zatrzymali w ubiegły weekend 3 osoby, które posiadały narkotyki. Dwóch zatrzymanych dodatkowo uprawiało w miejscu zamieszkania krzaki konopi. Zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności - informuje częstochowska Policja.

W piątek 11 września policjanci z Kłomnic w Kuźnicy Kiedrzyńskiej skontrolowali pojazd. Przy jednym z pasażerów znaleźli porcję zielonego suszu. W dalszej kolejności mundurowi dotarli do 26-letniego mieszkańca Częstochowy, który również miał przy sobie marihuanę i dodatkowo uprawiał krzaki konopi. Stróże prawa znaleźli w jego miejscu zamieszkania amatorską uprawę. 5 krzaków konopi hodował w specjalnie przystosowanej szafce, znajdującej się w łazience. Z posadzonych nielegalnie roślin można było uzyskać około 220 porcji narkotyku.

W niedzielę kłomniccy policjanci udali się na interwencję domową, gdzie podczas przeprowadzanych czynności ujawnili przy awanturującym się 29-latku kilka porcji zielonego suszu oraz 1 krzak zabronionej rośliny hodowanej na posesji.

Za posiadanie zabronionych substancji psychoaktywnych i uprawę konopi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.015 seconds.