Z ostatniej chwili

Mikołajowy Trening Biegowy

2019-12-05 13:47:51 informacje
img

Zgodnie z tradycją dzisiejszy trening czwartkowy (5 grudnia) Zabiegani Częstochowa dedykują przesympatycznym wychowankom Ośrodków Wychowawczych dopingujących corocznie uczestników Biegu Częstochowskiego. 

- O radości tych dzieciaków spowodowanej naszymi odwiedzinami można długo mówić - wyjaśniają Zabiegani. - Na pytanie, czy możemy i w tym roku wpaść z odwiedzinami - niesamowity entuzjazm. Na roześmiane, rozśpiewane i rozbiegane mikołaje oraz renifery tudzież inne przesympatyczne stwory czeka ponad 150 wychowanków, dla których jesteśmy bardzo ważnymi i wyczekiwanymi gośćmi. Od kilku lat wnosimy w te domy odrobinę magii i szaleństwa, otrzymując w zamian mnóstwo niesamowitych przeżyć. Kto był, ten tego doświadczył i wie, że trudno nadal to wyrazić słowami...

Wyjątkowy trening odbędzie się w czwartek 5 grudnia  o godz. 18.00. - Startujemy tak jak zawsze spod Kurii. Potem pobiegniemy trasą Biegu Częstochowskiego do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego im. Św. St. Kostki przy ul. Kubiny 2/4. Tam jesteśmy oczekiwani o godzinie 18.15, zaskoczymy najmłodsze dzieci przy kolacji, następnie - do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa przy ul. Kubiny 10/12, a potem do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego im. Jana de la Salle przy ul. Wyszyńskiego 38 - zapowiadają Zabiegani. - Pamiętajmy o strojach Mikołajów, elfów, reniferów i co Wam tam fantazja podpowie. Niech nie zabraknie dzwoneczków, które zawsze nam towarzyszą. Pamiętajmy również, by być widocznymi na drodze, nasze bezpieczeństwo jest bardzo ważne i musimy o nie szczególnie teraz zadbać! Odblaski, czołówki, lampki są równie ważnymi gadżetami biegacza.

Osoby nie biegające a chcące dołączyć, Zabiegani informują, że istnieje możliwość podjechania samochodem pod pierwszy dom i tam dołączenia do nich.

UWAGA! Jeżeli ktoś ma koszulki biegowe otrzymywane w pakietach startowych, które zalegają na półkach i nie ma na nie pomysłu, można je  przekazać za pośrednictwem Zabieganych tym dzieciakom. Dla dzieci koszulka od biegaczy to prezent wyjątkowy. Jeśli posiadacie inne gadżety, którymi chcecie się podzielić, to czekamy z otwartymi ramionami, by zapełnić Mikołajowe worki z prezentami - zachęcają Zabiegani.

Page generated in 0.0148 seconds.