Z ostatniej chwili

Miód – same korzyści

2021-02-18 12:49:53 informacje
img

Polski Związek Pszczelarski przypomina o korzyściach zdrowotnych płynących ze stosowania miodu. W tym celu zaprasza na bezpłatny webinar „Sekrety produktów pszczelich i apiterapii” – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Nie od dziś wiadomo, że miód działa jak naturalny antybiotyk i ma właściwości prozdrowotne. Jest wysokoenergetyczny i podnosi odporność organizmu, jest też wspaniałą odżywką dla osób osłabionych. Nasz organizm szybko go wchłania. Ale czy na pewno wiemy o nim to, co powinniśmy wiedzieć?

Polski Związek Pszczelarski zaprasza na stronę www.pzp.biz.pl, gdzie w zakładce „Warto wiedzieć” można znaleźć informacje na temat miodów i innych produktów pszczelich. W odnośniku można się dowiedzieć m.in. co zrobić, żeby miód nie tracił swoich właściwości, jak poszczególne rodzaje miodu wpływają na nasze zdrowie, co to jest pyłek kwiatowy, pierzga, propolis oraz mleczko pszczele, a także jak je stosować.

Dodatkowo, w ramach akcji promującej produkty pszczele (zadanie finansowane z 

Funduszu Promocji Roślin Oleistych) PZP zaprasza również na bezpłatny wykład on-line o produktach pszczelich i apiterapii, który odbędzie się 20 lutego o godzinie 11:00 i będzie dostępny  pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=XitpjbA0E1M&feature=youtu.be

Page generated in 0.0189 seconds.