Z ostatniej chwili

Mistrz z Częstochowy

2019-09-24 18:45:30 informacje
img

Częstochowski kierowca wyścigowy Bartłomiej Mirecki zakończył tegoroczny sezon Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W jego trakcie zdobył kilka tytułów, w tym mistrza Polski w wyścigach sprinterskich - informuje BM Racing Team.
W sezonie 2019 w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zdobył: mistrzostwo Polski w wyścigach sprinterskich, mistrzostwo Polski w wyścigach długodystansowych wraz z Karolem Urbaniakiem* (w swojej klasie), wicemistrzostwo Polski w wyścigach długodystansowych w klasyfikacji generalnej oraz II wicemistrzostwo Polski w wyścigach długodystansowych wraz z Szymonem Jabłońskim* (w swojej klasie).
* W wyścigach długodystansowych jednym samochodem startuje dwóch kierowców. Karol Urbaniak i Szymon Jabłoński to kierowcy z BM Racing Team, którzy startowali wraz z Bartkiem Mireckim.
Poza tytułami zdobytymi przez Bartka Mireckiego mistrzostwo Polski w wyścigach długodystansowych w klasyfikacji zespołowej zdobyła ekipa BM Racing Team, czyli częstochowski zespół prowadzony przez Bartka Mireckiego i jego tatę Pawła. Należący do BM Racing Team - Szymon Jabłoński i Karol Urbaniak również sięgnęli po tytuły Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2019.
W tym roku Bartłomiej Mirecki stał się również wicemistrzem Europy Środkowej FIA CEZ, gdzie startował Formułą Renault. Zespół BM Racing Team na razie nie ujawnia, gdzie Bartłomiej Mirecki wystartuje w przyszłym roku. Trwają rozmowy z obecnymi partnerami ekipy i poszukiwanie nowych firm i instytucji, które udzielą wsparcia częstochowskiemu kierowcy.
Wyniki Bartłomieja Mireckiego, a także zdjęcia, filmy i transmisje na żywo można śledzić za pośrednictwem stron internetowych:
www.facebook.com/bmracingteam
www.facebook.com/bartlomiejmireckiofficial
www.instagram.com/bm_racing_team
www.bartekmirecki.pl

Page generated in 0.0214 seconds.