Z ostatniej chwili

Monitoring „wypatrzył” dewastującego przystanek

2026-05-14 11:21:21 informacje
img

Częstochowscy strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, który w nocy z poniedziałku na wtorek 11/12 maja o godz. 2.15 dewastował przystanek tramwajowy w rejonie Al. Kościuszki – informuje Straż Miejska.

Pracownicy Straży Miejskiej z referatu ds. miejskiego monitoringu wizyjnego zaobserwowali mężczyznę, który szarpał za słupek z tablicą przystanku i kopał w przęsła ogrodzeniowe. Ponadto operatorzy ujawnili w wiacie przystankowej wybitą szybę. Powiadomili dyżurnego Straży Miejskiej. Gdy przyjechali strażnicy miejscy, mężczyzna podał im nieprawdziwe dane. Trafił na I Komisariat Policji. 

Page generated in 0.0287 seconds.