Z ostatniej chwili

Monodram Pawła Bilskiego

2018-04-19 11:51:01 informacje
img

Monodram Pawła Bilskiego zatytułowany "Ja!" w niedzielę 22 kwietnia będzie można zobaczyć na Scenie TfP (I Aleja 2, drugie podwórko). Początek o godz. 18.00.
Monodram „Ja!” to spektakl o poszukiwaniu własnej osobowości, myśleniu, wewnętrznym poznaniu. Spektakl przekroczy bariery, zaburzy granice, skupi się nie tylko na tym, co tu i teraz. Pozwoli znaleźć czy zaburzyć równowagę? 
Poznać lepiej samego siebie, odkryć nieznane?
Monodram został przygotowany w ramach Stypendium Artystycznemu Prezydenta Miasta Częstochowy w dziedzinie Teatru, spektakl wyreżyserował Wojciech Kowalski.
Wstęp wolny.
*
Paweł Bilski – z zamiłowania i pasji aktor, grał m.in. w „Pamiętniku wariata” Mikołaja Gogola, „Piaskownicy” Michała Walczaka, „ONI” Stanisława Witkacego, „Ślubie” Witolda Gomrbowicza, „Tangu” Sławimoria Mrożka. Związany z Teatrem TfP w Częstochowie, słuchacz Szkoły Aktorskiej przy Teatrze Śląskim w Katowicach, absolwent kierunku teatralnego w Autorskim Liceum Artystycznym i Akademickim "Ala" w Częstochowie (pod opieką Antoniego Rota), reżyser i twórca Teatru Integracyjnego ALA, Teatru Oczami Brata. 
Ponadto: fundator, prezes zarządu i twórca w Fundacji Oczami Brata, prezes Zarządu Spółdzielni Socjalnej „Jasne, że alternatywa 21”, koordynator Wolontariatu Młodzieżowego przy SWP AGAPE do 2013 r., pomysłodawca wielu projektów: Teatr Integracyjny ALA - Instruktor od 2010 r., „(Nie)pełnosprawni – aktywni kulturalnie”, DOWN-LOVE, certyfikowany szkoleniowiec wolontariatu, Instruktor zajęć w Teatrze Oczami Brata od 2014 r. współpracuje z Ogólnopolską Siecią Centrum Wolontariatu, od 2013 r. organizuje społeczność lokalną w Częstochowie, a od 2008 r. posiada doświadczenie co do wolontariatu. Przewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, członek Rady Dzielnicy Błeszno, animator Partnerstwa „Częstochowa Niepełnosprawnym” oraz Partnerstwa na Rzecz Aktywności Lokalnej „Teraz Błeszno”. Z wykształcenia magister pracy socjalnej, specjalista z zakresu organizacji pomocy społecznej, ukończył szkolenie coachingowe „Dwa sektory – jedna wizja” organizowane przez Szkołę Liderów oraz firmę PwC.

Page generated in 0.031 seconds.