Z ostatniej chwili

Muzyczne wieczory z Jarosławem Woszczyną i jego gośćmi

2019-01-25 16:19:33 informacje
img

Inauguracyjne spotkanie z cyklu „Muzyczne wieczory z Jarosławem Woszczyną i jego gośćmi – muzyczne wieczory przyjemności i relaksu” zapowiadane jest na jutro, sobotę 26 stycznia 2019. Odbędzie się w Restauracji ArcheVita  (ul. Oleńki 20). Początek o godz. 19.00.
Spotkania zainicjowane zostały z myślą o tych, którzy ceniących sobie trzy istotne elementy spędzania wolnego czasu: dobrą muzykę, dobrą kuchnię i relaks przy szklaneczce dobrego trunku. 
Gościem będzie Krystyna Nowak (sopran), od 2011 r. solistka w Operze Nova w Bydgoszczy. Wszechstronnie utalentowana, piękna częstochowianka.
Podczas wieczoru dostępne będzie wyjątkowe menu a’la carte przygotowane przez Szefa Kuchni Restauracji ArcheVita Bartosza Musiała oraz menu drinków przygotowane przez Łukasza Królika – Ambasadora Whisky Glenlivet.
Inicjatorzy przedsięwzięcia pragnęliby, aby dzięki swobodnej, niewymuszonej, ale jednocześnie kulturalnej atmosferze spotkania nabrały cyklicznego charakteru i na stałe wpisały się w kulturalny pejzaż miasta oraz program kulturalny Hotelu Arche.
Wstęp na wydarzenie – bezpłatny. Kolejne spotkania zapowiadane są na 9 i 23 lutego oraz 9 i 30 marca.

Page generated in 0.0327 seconds.