Z ostatniej chwili

Na kolejny sezon skutery elektryczne JedenŚlad wracają do Częstochowy

2019-04-16 11:18:19 informacje
img

Od 15 kwietnia mieszkańcy oraz turyści mogą ponownie wypożyczać skutery elektryczne od JedenŚlad - usługi sharingowej do bezkluczykowego wynajmu pojazdów na minuty. 

Ekologia i transport współdzielony mają coraz więcej zwolenników w Częstochowie. Poza rowerami miejskimi mieszkańcy oraz turyści w sezonie letnim będą mogli ponownie poruszać się po mieście elektrycznymi skuterami od JedenŚlad. We wrześniu 2018 firma udostępniała kilkadziesiąt swoich skuterów, a w tym roku na start jest ich 30, a docelowo 50. Planowane jest także rozszerzenie strefy wraz ze zwiększeniem floty skuterów. 

- Otwarcie ponowne floty w Częstochowie było dla nas jednym z priorytetów na ten sezon. Od początku roku otrzymujemy liczne zapytania od naszych użytkowników, kiedy pojazdy ponownie wrócą na ulice miasta. Jesteśmy zadowoleni, że możemy zaoferować w tym roku więcej naszych skuterów, a to jeszcze nie koniec tego, co będzie się działo - mówi Łukasz Banach, co-founder JedenŚlad.

Aby wynająć skuter, wystarczy pobrać na telefon aplikację JedenŚlad i dokonać krótkiej rejestracji. W Częstochowie strefa wynajmu skuterów obejmuje teren Starego Miasta od al. Marszałkowskiej na północy do ulicy Jesiennej na południu.
Wynajem pojazdów pozwala szybko i łatwo dojechać do pracy, zwiedzić miasto czy dotrzeć na spotkanie z przyjaciółmi. W ramach bezpłatnej aplikacji użytkownicy JedenŚlad mogą sprawdzać dostępne pojazdy oraz ich zasięg, kontaktować się z biurem obsługi klienta, korzystać z kodów rabatowych oraz doładowywać konto na kolejne przejazdy.

- Strefy wynajmu skuterów na terenie Częstochowy zostały tak zaplanowane, aby najlepiej odpowiadały na potrzeby mieszkańców oraz zwiedzających miasto. Szczegółowe dane dotyczące naszej floty pozostają naszą tajemnicą biznesową, możemy jednak zdradzić, że miejsca najczęstszych wypożyczeń to głównie punkty handlowe oraz ośrodki miejskie. W przypadku Częstochowy to okolice Starego Miasta i Centrum M1 skutery JedenŚlad można śledzić i rezerwować w ramach aplikacji. Od użytkownika zależy, który pojazd wybierze. My ze swojej strony dajemy możliwość bezpłatnej 15-minutowej rezerwacji skutera, aby korzystający mieli czas dojść do pojazdu, a ten nie został przez nikogo innego wynajęty w tym czasie - komentuje Łukasz Banach.

 

Page generated in 0.0197 seconds.