Z ostatniej chwili

Na walentynki zaśpiewa rodzina Kaczmarków

2020-01-28 16:28:25 informacje
img

Koncert Walentynkowy w wykonaniu śpiewającej rodziny KACZMAREK zapowiadany jest w sali widowiskowej częstochowskiego Miejskiego Domu Kultury (ul. Łukasińskiego 50/68). Odbędzie się 14 lutego 2020 r., początek o godz. 18.00.

Program koncertu, który trwać będzie dwie godziny, pozwoli odbyć wspaniałą muzyczną podróż przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. W taką podróż trzeba się wybrać koniecznie i na pewno - nie w pojedynkę, lecz z kimś szczególnie bliskim.
Niezwykłą, śpiewającą rodzinę tworzą: Iwona Kaczmarek - sopran, Piotr Kaczmarek - tenor dramatyczny, Adam Kaczmarek - tenor i Wojciech Kaczmarek - baryton.
Najmłodszy z nich - Adam, ma zaledwie 16 lat, jego głos o jasnej, dźwięcznej barwie, silny i czysty budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w telewizyjnym programie „Mam Talent”, gdzie wykonywał piosenkę „Delilah”. Ze sceną zżył się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo.
Starszy od niego o 4 lata Wojciech także nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i poularne przeboje, a niezwykła, fenomenalna, dojrzała barwa jego męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać.
Obaj bracia w 2017 r. wspólnie dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”, a wraz z rodzicami, jeszcze jeden: „Najpiękniejsze melodie świata.
Rodzice ukończyli Akademię Muzyczną w Łodzi. Mama Iwona jest solistką tamtejszego Teatru Wielkiego. Kreowałą tu główne role w operach takich jak: „Aida”, „Tosca”, „Hrabina”, „Halka”, „Trubadur”, nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, a nawet w musicalu. Tata Piotr natomiast, były pierwszy tenor Teatru Wielkiego w Łodzi, to pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Współpracuje z teatrami w całej Polsce i poza jej granicami.
Bilety w cenie 65 zł można nabyć w redakcji „Zdrowej Częstochowy” (ul. Jaracza 4, lok. 12) w godz. 8.00-16.00, tel. 690 222 212.

Page generated in 0.0149 seconds.