Z ostatniej chwili

Nagroda SYMBOL dla Politechniki Częstochowskiej

2023-11-22 11:58:54 informacje
img

Finał programu SYMBOL odbył się w katowickim Hotelu Monopol w dniach 16–17 listopada. Wśród laureatów 13. edycji SYMBOLU znalazła się Politechnika Częstochowska oraz jej Wydział Zarządzania.
Program SYMBOL to inicjatywa trwająca już 12 lat, prowadzona przez „Monitor Rynkowy”, „Dziennik Gazetę Prawną”, „Monitor Biznesu”, „Rzeczpospolitą” oraz „Puls Biznesu”. To wyjątkowe wyróżnienie docenia instytucje, które reprezentują najwyższą jakość, innowacje i inteligentne zarządzanie. W ciągu tego czasu uhonorowano około 700 instytucji, które wyróżniają się innowacyjnością, prestiżem i inteligentnym zarządzaniem.
Nagrodę w imieniu Wydziału Zarządzania odebrała dr hab. inż. Iwona Otola, prof. PCz, dziekan Wydziału Zarządzania, natomiast w imieniu Politechniki Częstochowskiej nagrodę odebrał dr hab. inż. Marek Warzecha, prof. PCz, prorektor ds. rozwoju Politechniki Częstochowskiej.
To ogromny sukces dla naszej społeczności akademickiej i nie tylko. Oznacza bowiem, że marka Politechniki Częstochowskiej staje się symbolem jakości i doskonałego zarządzania.

Page generated in 0.017 seconds.