Z ostatniej chwili

Narkotyki i poszukiwany pasażer w bmw

2022-10-24 12:17:57 informacje
img

Policjanci z Komisariatu III Policji zatrzymali w Śródmieściu do kontroli bmw, którym podróżowało 2 mężczyzn w wieku 20 lat. Kierujący nie miał uprawnień do kierowania, ale za to posiadał narkotyki, pasażer natomiast był poszukiwany – informuje częstochowska Policja.

Kryminalni z „trójki” zatrzymali do kontroli bmw, którym poruszało się 2 młodych mężczyzn. 20-letni kierujący był pobudzony i zachowywał się nerwowo, co wzbudziło przypuszczenie mundurowych, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających – policjanci znaleźli przy nim działkę dilerską marihuany. W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków mężczyźnie została też pobrana krew do badań laboratoryjnych. Ponadto 20-latek nie posiadał uprawnień do kierowania, a pojazd, którym kierował, nie miał ważnych badań technicznych ani obowiązkowego ubezpieczenia OC. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Na fotelu pasażera siedział jego kolega – również 20-latek, który okazał się osobą poszukiwaną przez częstochowski sąd za kradzież z włamaniem. W więzieniu spędzi najbliższe 1,5 roku.

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0146 seconds.