Z ostatniej chwili

Narkotykowy diler i jego klient zatrzymani na strychu

2018-05-04 09:05:45 informacje
img

W ręce policjantów z Komisariatu III wpadło dwóch mężczyzn podejrzanych o obrót narkotykami. Zostali zatrzymani na strychu jednego z bloków, tuż po sfinalizowaniu transakcji, której przedmiotem był zielony susz - infomuje częstochowska Policja.
Kilka dni temu kryminalni z „trójki” wpadli na trop mieszkańca Częstochowy, który miał posiadać znaczne ilości narkotyków. Śledczy postanowili przyjrzeć się bliżej tej sprawie i ustalili, że mężczyzna może trzymać marihuanę na strychu bloku. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. Policjanci wkroczyli do akcji tuż po tym, jak strychowe lokum 30-latka opuścił jego 37-letni znajomy, przy którym odnaleziono blisko 15 porcji zielonego suszu. Wykonane testy wykazały, że to marihuana. Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi.
W toku przeszukania śledczy znaleźli na strychu i w altance użytkowanej przez 30-latka łącznie przeszło 300 "działek" dilerskich marihuany. Podejrzany usłyszał w Prokuraturze Rejonowej Częstochowa-Południe zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i handlu nimi. Zostały też zastosowane wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru i poręczenia majątkowego. Na 37-latku ciąży natomiast zarzut posiadania marihuany. On również został objęty policyjnym dozorem.

Page generated in 0.0314 seconds.