Z ostatniej chwili

Nasi siatkarze w najwyższej klasie rozgrywkowej

2023-10-23 11:43:56 informacje
img

Po siedmiu latach Plusliga powraca do Częstochowy. Pierwszy mecz - 23 października w Hali Sportowej Częstochowa - informuje Biuo Prasowe Urzędu Miasta.
Exact Systems Hemarpol Częstochowa w historycznym, pierwszym meczu w Pluslidze podejmie na własnym parkiecie Ślepsk Malow Suwałki w najbliższy poniedziałek. Start spotkania zaplanowano na godz. 17.30.
- Bardzo się cieszymy, że mecz inauguracyjny rozgrywamy u siebie. Częstochowa czekała na ten moment od siedmiu lat, więc dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam wszystkich do Hali Sportowej Częstochowa już w najbliższy poniedziałek. Głęboko wierzę, że będzie to piękne święto częstochowskiej siatkówki i wspólnie zaczniemy pisać nową historię – mówi Lesław Walaszczyk, prezes Spółki Klub Sportowy Norwid Częstochowa.
Bilety na poniedziałkowe spotkanie można kupić w serwisie kupbilet.pl lub w kasie Hali Sportowej Częstochowa na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Cena biletu wynosi: standard - 30 zł, standard+ - 40 zł. Bilety ulgowe w cenie 20 zł przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom posiadającym ważną legitymację. Dzieci do 8. roku życia  oraz osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie wchodzą na mecz na podstawie biletu za 1 zł. 
Kibice, którzy kupili karnety sezonowe, będą mieli możliwość odbioru fizycznych karnetów w recepcji Hotelu Mercure Częstochowa (ul. ks. J. Popiełuszki 2) w dniach 19-20.10.2023 w godzinach 15.00-18.00. Warunkiem odbioru karnetu jest dokonanie zakupu najpóźniej do wtorku (17.10.2023 r.) oraz przedstawienie vouchera potwierdzającego zakup w wersji papierowej bądź elektronicznej. Osoby, które kupią karnet od 18.10.2023 r. będą mogły wejść na pierwszy mecz na podstawie vouchera, natomiast fizyczne karnety będą mogły odebrać podczas meczu domowego z Jastrzębskim Węglem 28.10. Osoby, które kupiły karnety do końca września zgodnie z obowiązującą w tamtym czasie promocją, otrzymają także darmowe szaliki kibica.
 
Zdjęcie z profilu FB - KS Norwid Częstochowa

Page generated in 0.0204 seconds.