Z ostatniej chwili

Nordic walking na receptę

2019-05-12 23:01:10 informacje
img

Nowa edycja projektu „Nordic walking na receptę” rusza już we wtorek 14 maja - informuje Daniel Wojtasiński z Nordic Team Częstochowa

Już 14 maja rusza cykl bezpłatnych treningów nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku. Projekt pod nazwą „Nordic walking na receptę” organizowany jest przez Polską Federację Nordic Walking pod patronatem honorowym kardiologa prof. dr hab n. med. Grzegorza Raczaka.
Wśród ponad trzydziestu miejscowości w kraju zakwalifikowanych do akcji znalazła się Częstochowa. Miejscem spotkań będzie Lasek Aniołowski (wejście od strony Promenady im. Czesława Niemena).
Bezpłatne zajęcia będą odbywały się pod okiem instruktorów Polskiej Federacji Nordic Walking w każdy wtorek o godzinie 18:00 przez 16 kolejnych tygodni (bez względu na pogodę). Uczestnicy muszą posiadać własne kijki do nordic walking.
Organizatorzy liczą, że akcja będzie miała podobny odzew jak w roku ubiegłym, w którym Częstochowa znalazła się w czubie wszystkich statystyk frekwencyjnych.
Regulamin akcji:  http://pfnw.eu/wp-content/uploads/2018/04/zal.nr1_REGULAMIN-nwr-2019.pdf
Szczegóły pod linkami:
http://pfnw.eu/nordic-walking-na-recepte/ 
https://www.santanderconsumer.pl/akademia-zdrowia/akademia-2019/darmowe-treningi-azs,1.html   
www.akademia-zdrowia.com

Page generated in 0.0194 seconds.