Z ostatniej chwili

Nowa bieżnia przy ul. Warszawskiej

2020-12-28 12:03:25 informacje
img

Zakończyła się realizacja kolejnego miejskiego zadania z Budżetu Obywatelskiego. Przy Zespole Szkół im. Kochanowskiego powstała bieżnia lekkoatletyczna oraz skocznia w dal. Inwestycja kosztowała 152 tys. zł - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W ramach zadania firma Grumix z Sarnowa realizująca prace najpierw wykonała niwelację terenu i roboty ziemne. Po ułożeniu bieżni lekkoatletycznej z nawierzchnią poliuretanową oraz skoczni do skoków w dal wyrównała przyległy teren i odtworzyła trawniki. W zakres prac wchodziły także montaż piłkochwytów przy sąsiadującym z bieżnią boisku oraz ustawienie elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, tablica informacyjna).

Zadanie „Budowa bieżni lekkoatletycznej oraz skoczni do skoków w dal przy ul. Warszawskiej” wykonano w ramach Budżetu Obywatelskiego. Budowa bieżni kosztowała 122.631 zł, a skoczni w dal - 29.274 zł.

Projekt wykonała firma Studio V13 z Częstochowy, a nadzór inwestycyjny pełniła inna częstochowska firma - Parcela-Fomerce.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

 

Page generated in 0.0253 seconds.