Z ostatniej chwili

Nowy radiowóz dla policjantów z Kłomnic

2019-01-07 10:35:54 informacje
img

Komisariat Policji w Kłomnicach wzbogacił się o nowy oznakowany radiowóz. Jego zakup był możliwy dzięki zaangażowaniu i wsparciu samorządowców z czterech gmin: Kłomnic, Mstowa, Mykanowa i Rędzin. Nowy hyundai I20 w głównej mierze będzie służył dzielnicowym - informuje częstochowska Policja.
W Komisariacie Policji w Kłomnicach odbyło się w sobotę uroczyste przekazanie nowego radiowozu. Samochód kupiony został ze środków przekazanych przez lokalne władze samorządowe oraz własnych środków budżetowych Policji. Nowy hyundai I20 trafi do dzielnicowych, którzy każdego dnia patrolują podległe sobie rejony służbowe.
W trakcie uroczystości Komendant Komisariatu Policji w Kłomnicach kom. Przemysław Mazurkiewicz wspólnie z kierownikiem dzielnicowych asp. szt. Radosławem Kotem odebrał z rąk przedstawicieli władz samorządowych: wójta Gminy Kłomnice Piotra Juszczyka, wójta Gminy Mstów Tomasza Gęsiarza, wójta Gminy Mykanów Dariusza Pomady oraz wójta Gminy Rędziny Pawła Militowskiego kluczyki do samochodu i podziękował za zrozumienie potrzeb Policji oraz wsparcie w doposażeniu w nowe środki transportu.
Fot. Materiały częstochowskiej Policji

 

Page generated in 0.0315 seconds.