Z ostatniej chwili

Nowy trener Lwów Krasnali

2019-10-21 12:27:49 informacje
img

Nikodem Mlek od przyszłego sezonu będzie pełnił rolę trenera Lwów Krasnali Częstochowa. Na tym stanowisku zastąpił duet Bartek Pawlik - Sebastian Charbich.

- Chciałem serdecznie podziękować Sebastianowi Charbichowi, który był współtwórcą i pomysłodawcą założenia szkółki. Gdyby nie „Seba” tej szkółki, a co za tym idzie tylu sportowych sukcesów, jakie osiągnęli nasi podopieczni, nie byłoby. Dziękuję również Ignacemu Bernadzikowskiemu, ponieważ bez niego ta szkółka by nie funkcjonowała - powiedział Bartek Pawlik. - Dzieciaki mamy wspaniałe, życzę nowemu trenerowi, który przejął szkółkę po mnie i Sebastianowi Charbichowi, aby miał więcej sukcesów niż my – dodał Pawlik.

21-letni Nikodem Mlek będzie debiutuje w roli I trenera. Do tej pory „Niko”  był zawodnikiem Lwów Avia Częstochowa.

- Rezygnacja Bartka Pawlika trochę mnie zdziwiła, ponieważ świetnie dawał radę, ale po jego rezygnacji zarząd podjął działania, by szkółka dalej funkcjonowała i zapytali mnie, czy nie podjąłbym się nowego wyzwania. Zgodziłem się i tak zostałem trenerem szkółki - powiedział Nikodem Mlek. - Na początku nie stawiam sobie żadnych celów, ponieważ wszystko jest w rękach i nogach zawodników. Będę się starał jak najlepiej ich przyszykować do sezonu, aby zdobywali jak najwięcej medali i cieszyli klub, rodziców i samych siebie. Mam nadzieję, że będziemy nadal zdobywać medale, tak jak to było w tym sezonie. Dziękuje zarządowi klubu za zaufanie – dodał Mlek.

Mlek w roli trenera zadebiutuje już 9 listopada, wówczas Lwy Krasnale Częstochowa rozpoczną przygotowania na sali do nowego sezonu - informuje Marcin Biś, manager ds. reklamy i marketingu drużyny Lwy Częstochowa

Page generated in 0.0146 seconds.