Z ostatniej chwili

O mentalności sportowca

2023-11-27 12:35:27 informacje
img

Spotkanie z dr. Kamilem Wódką, współautorem książki „Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca” zapowiada na dziś, poniedziałek 27 listopada Hotel Arche (ul Oleńki 20). Początek o godz. 18.00.

Kamil Wódka to psycholog sportu pracujący obecnie z drużyną Mistrza Polski – Rakowem Częstochowa. Współpracował między innymi z Kamilem Stochem, Piotrem Zielińskim, Szymonem Kołeckim czy właśnie Łukaszem Piszczkiem. Były wykładowcą Szkoły Trenerów PZPN, psycholog Polskiej Reprezentacji na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver w 2010 r.

„Mentalność sportowca” to inspirująca opowieść o sukcesie, determinacji i kulisach futbolu na najwyższym poziomie. Łukasz Piszczek, legenda Borussii Dortmund i przez wiele lat podpora reprezentacji Polski, odkrywa sekrety mentalnego przygotowania i radzenia sobie z presją. Opowiada też o tym, czego nauczył się dzięki współpracy z takimi trenerami jak Jürgen Klopp, Thomas Tuchel czy Adam Nawałka. 66-krotny reprezentant Polski w szczerej rozmowie z uznanym psychologiem sportu Kamilem Wódką opowiada o problemach i wyzwaniach, z jakimi muszą radzić sobie zawodowcy. Ta książka to obowiązkowa lektura zarówno dla młodych ludzi, którzy marzą o sportowej karierze, jak i ich rodziców oraz trenerów. A także dla każdego kibica, który chciałby poznać karierę Łukasza Piszczka od kulis.

Spotkanie poprowadzi dr Beata Cichoń.

Page generated in 0.017 seconds.