Z ostatniej chwili

O pacjencie w centrum terapii

2026-05-28 11:14:57 informacje
img

Sympozjum Interdyscyplinarne „Pacjent w centrum terapii. Godność, autonomia i bezpieczeństwo Pacjenta w polskim systemie ochrony zdrowia” odbywa się na Uniwersytecie Jana Długosza (Aula Magna A-22, Wydział Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych, Al. Armii Krajowej 13/15) w czwartek 28 maja. 

Jest przeznaczone dla środowiska medycznego, farmaceutycznego, akademickiego oraz osób zainteresowanych przyszłością opieki nad pacjentem. Odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Częstochowskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej.

Wszystkie informacje – na stronie UJD): https://www.ujd.edu.pl/pl/news/content/3988

Page generated in 0.0169 seconds.