Z ostatniej chwili

Ochrona przed deszczem i wiatrem

2020-10-09 12:47:37 informacje
img

Przed budynkiem Urzędu Miasta przy ul. Waszyngtona - na razie testowo - stanęły trzy namioty. Będą chronić interesantów przed potencjalnymi niesprzyjającymi warunkami pogodowymi - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Namioty, póki co, stanęły na próbę. Test ich funkcjonowania będzie poparty m.in. opiniami samych interesantów, tak żeby na przyszłość, gdy pojawią się np. intensywne opady deszczu, móc jak najlepiej zabezpieczyć oczekujących w kolejce. Jaki kształt ostatecznie przyjmie to zabezpieczenie, zdecydują właśnie przeprowadzenie testów oraz sytuacja pogodowa.

W budynku urzędu przy ul. Waszyngtona 5 pojawiła się korekta w pracy punktu kancelaryjnego. Obecnie funkcjonuje w miejscu dawnego kiosku, po lewej stronie od wejścia głównego.

Z uwagi na zaostrzoną sytuację epidemiczną oraz przypadki koronawirusa, które pojawiają także wśród pracowników samorządowych, Urząd Miasta Częstochowy nie jest w stanie wrócić do obsługi interesantów w trybie sprzed pandemii i umożliwić im nielimitowany dostęp do budynków UM w godzinach pracy Urzędu.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0154 seconds.