Na spotkanie z Wietnamem możemy się wybrać dziś, we wtorek 12 maja do Biblioteki Publicznej im. dr. Władysława Biegańskiego (II Aleja 22).
Podczas spotkania Polskiego Towarzystwa Geograficznego „Wtorki z geografami: swoje chwalimy – cudze poznajemy” prelegentka Małgorzata Sperczyńska–Mitreva zaprosi na wyjątkową podróż od Hanoi do Ho Chi Minh, czyli od Jeziora Zielonego, poprzez rzekę Sajgon po deltę Mekongu.
Początek o 17.00.