Z ostatniej chwili

Osobowy volkswagen czołowo zderzył się z peugeotem

2019-09-24 19:53:01 informacje
img

Do groźnego wypadku doszło wczoraj, w poniedziałek 23 września kilka minut po godz. 20.00 na ul. Sienkiewicza w Łobodnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący w kierunku Łobodna kierowca golfa po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do czołowego zderzenia z peugeotem. Na skutek wypadku obrażeń ciała doznały łącznie cztery osoby, które z miejsca zdarzenia trafiły do częstochowskiego szpitala - informuje kłobucka Policja.
Do groźnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 492. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący w kierunku Łobodna 18-letni kierowca vw golfa po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym czołowo zderzył się z osobowym peugeotem, którym kierowała 33-letnia kobieta. Zarówno kierowca golfa, jak i kierująca peugeotem są mieszkańcami powiatu kłobuckiego, w chwili zdarzenia byli trzeźwi.
Na skutek tego poważnego zdarzenia obrażeń ciała doznały łącznie cztery osoby: kierowcy oraz pasażerowie golfa i peugeota. Z miejsca zdarzenia zostali zabrani do częstochowskiego szpitala. Z informacji, jakimi dysponuje Policja wynika, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki.
Obecnie sprawą zajmują się kłobuccy kryminalni, którzy prowadzą postępowanie nadzorowane przez częstochowskiego prokuratora. W toczącym się dochodzeniu śledczy skorzystają z opinii biegłych, w tym biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych.
Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0384 seconds.