Z ostatniej chwili

Pijany wjechał w płot i uciekł

2020-12-15 13:17:11 informacje
img

Pijany 24-latek wjechał wczoraj, we wtorek 14 grudnia  w ogrodzenie jednej z posesji w miejscowości Puszczew, a następnie uciekł. Policjanci, którzy pojechali na miejsce, po rozmowie ze świadkiem zdarzenia wytypowali mieszkańca tej samej miejscowości, który mógł być sprawcą zdarzenia i dotarli do niego. W chwili wykonywania policyjnych czynności mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu - informuje kłobucka Policja.

Wczoraj około godz. 23.10 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Puszczew. Z informacji wynikało, że kierowca volkswagena wjechał w ogrodzenie posesji, a następnie uciekł pieszo.

Na miejsce pojechali policjanci z kłobuckiej drogówki. Po rozmowie ze świadkiem zdarzenia wytypowali i dotarli do mieszkańca tej samej miejscowości, który mógł być sprawcą. W chwili wykonywania policyjnych czynności 24-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Skrajnie nieodpowiedzialny mężczyzna musi się liczyć z zarzutami karnymi za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

 

Page generated in 0.0152 seconds.