Z ostatniej chwili

Plebiscyt Absolwent XXI wieku – ostatnie dni zgłoszeń kandydatów!

2018-09-24 13:02:16 informacje
img

Już od października będzie można wziąć udział w głosowaniu online plebiscytu "Absolwent XXI wieku". Dziesiątki kandydatów będą się ubiegać o tytuł w sześciu kategoriach: sport, nauka, kultura, polityka, działalność społeczna i biznes. Jeszcze do końca września można zgłaszać uczestników.
To pierwszy taki plebiscyt o zasięgu wojewódzkim. Poszukiwane są ciekawe osobowości, które prężnie działają w swoich miastach, rozwijają się w swoich pasjach i biznesie. Projekt ma na celu promocję aktywnych zawodowo i społecznie osób oraz ich uczelni macierzystych. Jest to też okazja do wsparcia fundacji "Dziecięce Marzenia".
Do tytułu "Absolwenta XXI wieku" mogą kandydować wszyscy, którzy ukończyli jedną z wyższych szkół na terenie województwa śląskiego po roku 1999. Udział w plebiscycie jest bezpłatny, od uczestników wymagana jest jedynie zgoda na przetwarzanie danych i materiałów na ich temat. Do końca września aktywny jest formularz zgłoszeniowy: https://www.aplikuj.pl/absolwent/zgloszenie który może wypełnić sam kandydat, lub inna osoba za jego zgodą.
Do listy dołączają wybitne osobowości i lokalni działacze, artyści i sportowcy. To świetna okazja do promowania swojej działalności, uczelni a przy okazji wsparcia słusznej sprawy – na etapie głosowania organizator z własnych środków przekaże 1 zł za każdy głos oddany w plebiscycie.
Warto zajrzeć na stronę plebiscytu i poznać szczegóły akcji: https://www.aplikuj.pl/absolwent. Głosowanie online coraz bliżej, więc to ostatnia szansa, by zgłaszać swoich kandydatów!

Page generated in 0.0264 seconds.