Z ostatniej chwili

Po raz trzeci po służbie zatrzymał złodzieja

2019-11-15 10:18:24 informacje
img

O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, mógł się przekonać złodziej zatrzymany na gorącym uczynku. Policjant z ruchu drogowego częstochowskiej komendy, będąc w sklepie, zauważył, jak mężczyzna kradnie towar. Kiedy przeszedł przez linię kas, nie płacąc za artykuły, na drodze stanął mu mł.asp. Maciej Gołębiowski i poinformował o zatrzymaniu.

Jak informuje częstochowska Policja,  do zdarzenia doszło w miniony wtorek w jednym z częstochowskich dyskontów handlowych. Będący wówczas na zakupach policjant zauważył mężczyznę, który pod kurtkę schował butelkę alkoholu i przeszedł przez linię kas. Bez chwili wahania mł. asp. Maciej Gołębiowski postanowił działać, blokując mężczyźnie drogę wyjścia i zatrzymał złodzieja. Chwilę później trafił on w ręce częstochowskich stróżów prawa. Skradziony towar wrócił na sklepowe półki, a mężczyzna za kradzież został ukarany grzywną.

Mł. asp. Maciej Gołębiowski na co dzień pełni służbę w wydziale ruchu drogowego częstochowskiej komendy. Już trzeci raz w ostatnim czasie zatrzymał sklepowych złodziei w czasie wolnym od służby.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0148 seconds.