Z ostatniej chwili

Po zdrowie do Nowego

2023-10-16 11:46:01 informacje
img

Śmiech to zdrowie – mówi staropolskie przysłowie. A beztroskiego śmiechu nie zabraknie publiczności, która wybierze się na spektakl: „Umrzeć ze śmiechu” w Teatrze Nowym w Częstochowie. Przygotowane przez teatralny zespół przedstawienie to komedia napisana przez Paula Elliota, amerykańskiego aktora i reżysera. Akcja widowiska łączy w sobie beztroską komedię i czarny humor. 

Reżyserem spektaklu jest Tomasz Man, dramatopisarz, reżyser teatralny. Twórca radiowych słuchowisk i teatralnych adaptacji. A dlaczego warto się wybrać na ten spektakl?

– Dla dobrej zabawy, śmiechu i pozytywnej energii. Superaktorek i aktora – stwierdził T. Man. – Dla męskiego striptizu – dodał z uśmiechem.

Kogo zatem będziemy mogli podziwiać na scenie Teatru Nowego? Iwonę Chołuj (Lena), Martę Honzatko (Milli), Paulinę Kajdanowicz (Rachel), Agnieszkę Łopacką (Connie Harland)  oraz wymiennie w roli Bobiego – Michała Kaszaka i Krzysztofa Berendta. 

Premiera przedstawienia już w najbliższy piątek 20 października w siedzibie Teatru Nowego przy ul. Brzezińskiej 57/59 w Częstochowie (dzielnica Błeszno). Kolejne przedstawienia 21 i 22 października 2023 r., też o godz. 19.00. Informacje o biletach oraz kolejnych terminach spektakli tej sztuki można otrzymać pod numerem telefonu 533947664.  

Waldemar Jabłczyński

Zdjęcie: Teatr Nowy w Częstochowie

Page generated in 0.0158 seconds.