Z ostatniej chwili

Ukradł telefon i przeglądał kieszenie leżącemu

2020-11-12 09:41:56 informacje
img

Dzięki informacjom od anonimowego świadka częstochowscy strażnicy miejscy ujęli w nocy z piątku na sobotę 18-latka, który ukradł mężczyźnie telefon komórkowy oraz przeglądał mu kieszenie - informuje częstochowska Straż Miejska.

W piątek ok. godz. 23.50 częstochowscy strażnicy miejscy patrolowali rejon ul. Szymanowskiego. W pewnym momencie do funkcjonariuszy podszedł świadek i poinformował, że w pobliżu leży mężczyzna, a inny mężczyzna wyciągnął mu z ubrania telefon komórkowy i penetruje inne kieszenie. Strażnicy miejscy „na gorącym uczynku” ujęli sprawcę kradzieży. Okazał się nim 18-latek. W pewnym momencie w miejsce zdarzenia podszedł trzeci mężczyzna, który był agresywny. Na miejsce zostali wezwani policjanci z I Komisariatu, którzy udzielili wsparcia.

Leżący został przewieziony do szpitala, a sprawca kradzieży - umieszczony w OPOPA i pozostawiony do dyspozycji policjantów z I Komisariatu. Wobec awanturującego się mężczyzny, który utrudniał prowadzenie czynności służbowych, zastosowano środki wynikające z kodeksu wykroczeń.

Page generated in 0.0134 seconds.