Z ostatniej chwili

Podejrzana o udział w pobiciu już w rękach Policji

2018-12-07 10:35:47 informacje
img

Policjanci z Komisariatu III  zatrzymali 25-latkę podejrzaną o udział w pobiciu. Kobiecie zarzuca się, że wspólnie ze znajomym zaatakowała klienta jednego z lokali gastronomicznych. Dotarcie do niej było możliwe dzięki anonimowym zgłoszeniom po publikacji materiałów z monitoringu z miejsca zdarzenia - informuje częstochowska Policja.
Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 października w jednym z częstochowskich lokali gastronomicznych. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna oraz towarzysząca mu kobieta bili rękami i kopali jednego z klientów baru. Pokrzywdzony został zaatakowany, gdy siedział przy stoliku z kolegą. Na szczęście w wyniku zadanych mu ciosów nie doznał poważnych obrażeń ciała.
Na stronie internetowej częstochowskiej policji oraz w mediach opublikowano fragmenty z nagrania oraz zdjęcia z monitoringu z miejsca zdarzenia. Śledczy prosili świadków mogących pomóc w prowadzonym postępowaniu, o zgłaszanie się do najbliższej jednostki policji.
Jeszcze tego samego dnia wpłynęły anonimowe zgłoszenia, dzięki którym kryminalni z Komisariatu III dotarli do podejrzewanej o udział w pobiciu kobiety. 25-latka usłyszała zarzut, a prokurator z Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ zastosował wobec niej dozór oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.
Śledczy prowadzą teraz intensywne czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny, który towarzyszył kobiecie podczas zdarzenia.

Page generated in 0.0307 seconds.