Z ostatniej chwili

Podwójna wpadka 39-latki

2018-03-27 15:46:30 informacje
img

Myszkowscy policjanci z ruchu drogowego interweniowali wobec 39-letniej kierującej. Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków na jezdni i doprowadziła do „dachowania” swojego auta. Jak się okazało, była pijana i nie miała prawa jazdy, gdyż chwilę wcześniej straciła je w Zawierciu za... jazdę "po pijaku" - informuje myszkowska Policja.
Dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał informację, że przy ul. Papiernia w Myszkowie doszło do zdarzenia drogowego. Mundurowi z wydziału ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce, wstępnie ustalili, że kierująca minicooperem nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, a następnie doprowadziła do wywrócenia swojego auta na dach. 
39-letnia mieszkanka Myszkowa była pijana. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w jej organizmie. Kierująca minicooperem trafiła do szpitala. 
Jak się okazało, dwie godziny wcześniej policjanci z drogówki w Zawierciu interweniowali wobec tej kobiety, gdyż z anonimowego zgłoszenia wynikało, że jedzie w kierunku Myszkowa i może być pijana. Stróże prawa zatrzymali jej prawo jazdy, a pojazd przekazali innej osobie. To jednak nie było dla niej przeszkodą, aby odzyskać swój samochód i pojechać do Myszkowa. Na szczęście zakończyło się tylko na ogólnych stłuczeniach, choć całe zdarzenie wyglądało naprawdę groźnie.
Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.0451 seconds.