Z ostatniej chwili

Policja ustala tożsamość odnalezionego mężczyzny

2019-09-26 10:54:08 informacje
img

Policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości lub o przekazanie informacji na temat mężczyzny z publikowanego zdjęcia, którego odnaleziono wczoraj, 25 września około godz. 19.30 na trasie pomiędzy miejscowościami Wydra i Nowa Szarlejka. Mężczyzna nie słyszy i nie mówi, prawdopodobnie szedł w kierunku Częstochowy. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę lub posiada jakiekolwiek informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku lub najbliższą jednostką Policji.

Wczoraj około godziny 19.30 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał informacje na temat starszego mężczyzny, który stoi przy barierkach zabezpieczających drogę wojewódzką nr 494, na trasie pomiędzy miejscowościami Wydra i Nowa Szarlejka. Z przekazanych przez przypadkowego świadka informacji wynikało, że mężczyzna wygląda na zdezorientowanego.

Na miejsce pojechali dzielnicowi z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej i zaopiekowali się opisywanym starszym mężczyzną ze zgłoszenia. Okazało się, że kontakt z nim jest bardzo utrudniony, ponieważ mężczyzna nie słyszy oraz nie mówi. Mężczyzna nie potrafił przekazać, jak się nazywa oraz nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

W obecności policjantów wskazywał jedynie kierunek na Częstochowę, co może sugerować, że szedł właśnie w tamtym kierunku. Wobec tych okoliczności, mundurowi pojechali z mężczyzną do Częstochowy. Po dojechaniu na miejsce odnaleziony nie potrafił w dalszym ciągu przekazać ani napisać jakichkolwiek informacji na swój temat lub na temat miejsca zamieszkania.

Odnaleziony mężczyzna ma około 70-80 lat, jest niski, ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, posiada siwe włosy średniej długości, zaczesane na bok.

W chwili odnalezienia ubrany był w ciemne spodnie z materiału, szarą marynarkę w paski, zielony sweter, niebieską koszulę, szarą podkoszulkę oraz brązowe półbuty.

Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc ustalić tożsamość odnalezionego mężczyzny ze zdjęcia, Policja prosi o kontakt z Komendą Powiatowąw Kłobucku: e-mail: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (34) 310 92 55, (34) 310 92 80 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

 

Page generated in 0.0297 seconds.