Z ostatniej chwili

Polsailing w Częstochowie

2021-06-17 11:23:46 informacje
img

Nabór do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PolSailing 2021 właśnie rusza online. Jak co roku, będzie okazja, aby poznać piękno i walory żeglarstwa - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PolSailing jest największym w kraju, kompleksowym programem wsparcia i popularyzacji tej dyscypliny realizowanym przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z okręgowymi związkami żeglarskimi i klubami oraz przy udziale środków ministerialnych. 

Program adresowany jest do całych rodzin, nie tylko do dzieci i młodzieży. Obejmuje szkolenie teoretyczne i praktyczną naukę żeglowania na szkoleniowych łódkach typu Optimist oraz deskach windsurfingowych – wszystko pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Trening na wodzie uzupełniony jest zajęciami na lądzie, takimi jak warsztaty, spotkania moderowane, gry sprawnościowe czy zabawy terenowe. 

Podobnie jak w poprzednich latach, głównym partnerem programu jest Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie:  

https://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski/news/rozpocznij-swoja-przygode-z-zeglarstwem-zapisz-sie-do-programu-polsailing

rejestracja uczestników:

https://www.polsailing.pl/polsailing-program

harmonogram zajęć:

https://www.polsailing.pl/czestochowa-optimist-48.html

Page generated in 0.0151 seconds.