Z ostatniej chwili

Ponad 12 lat odsiadki

2018-02-13 10:17:56 informacje
img

W ręce policjantów z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie trafił 33-latek poszukiwany 3 listami gończymi i 3 nakazami doprowadzenia do aresztu. Jest podejrzany o wymuszenie rozbójnicze i pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W jego zatrzymaniu pomagali antyterroryści z Katowic - informuje częstochowska Policja.
Częstochowscy policjanci specjalizujący się w poszukiwaniu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości natrafili pod koniec grudnia 2017 r. na trop 33-latka poszukiwanego 3 listami gończymi i 3 nakazami doprowadzeń do aresztu śledczego za wymuszenie rozbójnicze i pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Częstochowianin działał w warunkach recydywy, a ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2015 r. Grozi mu łącznie 12,5 r. kary bezwzględnego pozbawienia wolności. 33-latek został zatrzymany w wynajmowanym mieszkaniu w centrum Częstochowy. Trafił do aresztu. 
Z uwagi na charakter zarzucanych mu czynów częstochowskim stróżom prawa pomagali funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Katowicach.

Page generated in 0.0437 seconds.